Bu gizlilik ilkeleri YAYLASOFT tarafından, gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.yaylasoft.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanılır. Sitemizin kontrol paneline kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, email adresi vb) girmelidir. Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için lisans bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi ve kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacaktır. Sitemiz içerisinde başka sitelere de bağlantılar bulunmaktadır, www.yaylasoft.com web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir. Alışverişiniz sırasında, adres, telefon numarası, elektronik posta adresi gibi iletişim bilgileri üçüncü şahıs, kurum veya kuruluşa verilmeyecektir. Kredi kartı ödemeleriniz Garanti Bankası Sanal Pos aracılığı ile yapılacaktır. Sitemizde ve veritabanımızda hiçbir şekilde kredi kartı bilgileri tutulmayacak ve saklanmayacaktır. Herhangi bir mağazadan kredi kartınız ile yaptığınız alışveriş ile sitemizden yapacağınız alışveriş arasında herhangi bir fark yoktur.

Güvenlik

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik önlemleri şunlardır;
1- SSL Sertifikası ile kredi kartı tahsilatı sırasında Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.
2- Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece işlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.
3-Sitemiz dünya standardı olan Windows 2003 Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve düzenli olarak güncellemeleri yapılmaktadır.

Comments are closed.

^ Yukarı Çık